جدیدترین مطالب
مطالب برگزیده
کد خبر: ۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نقطه اوج درددل‌هاي سرمربي تيم‌ملي
جلسه دیروز علی کفاشیان با کارلوس کروش منتج به یک نشست خبری با خبرنگاران شد‌؛ جلسه‌ای کاملاً هول هولکی که کروش مشخص بود از ابتدا می‌خواهد درددل کند. او مستقیماً تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال را نشانه گرفت و گفت...
به گزارش مجله اینترنتی وبگردی به نقل از برترین ها،جلسه دیروز علی کفاشیان با کارلوس کروش منتج به یک نشست خبری با خبرنگاران شد‌؛ جلسه‌ای کاملاً هول هولکی که کروش مشخص بود از ابتدا می‌خواهد درددل کند. او مستقیماً تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال را نشانه گرفت و گفت در جلسه با کفاشیان مشکلاتی که پیشتر گمان می‌کردیم حل شدنی است، گویا حل نخواهد شد. این جمله کروش نشان داد که او از مدیریت حاکم بر فدراسیون فوتبال به شدت گلایه دارد‌؛ چراکه نه‌تنها در بحث بازی‌های تدارکاتی و اردوهای ملی که در جزئیات کار هم مشکلات فراوانی وجود دارد.

كروش كه داستان ممنوع‌الخروجي‌‌اش را يك توهين آشكار و آبروريزي بين‌المللي مي‌داند هنوز كينه اين حكايت را به دل گرفته و با خودش كنار نيامده كه چگونه سرمربي تيم‌ملي نمي‌تواند از كشور خارج شود؟

او با مثال انقراض نسل يوزپلنگ ايراني و جلوگيري از انقراض خودش بار ديگر بر قله فرهنگ واژه‌ها ايستاد و نشان داد راه ارتباط گرفتن با مردم را ياد گرفته است. به نظر مي‌رسد خيال كروش تا حدودي از جانب وزارت ورزش راحت است و اين بار او نمي‌تواند بي‌نظمي‌هاي حاكم بر فدراسيون فوتبال را تحمل كند.

كروش مي‌گويد حرف من اين نيست كه از تيم‌ملي ايران بروم، بلكه راه موفقيت در اينجا هموار نيست. او مي‌گويد دوست ندارد قول و وعده‌اي بدهد كه از انجامش ناتوان است. نمي‌خواهيم هر آنچه كارلوس مي‌گويد را يكسره قبول كنيم و مثل يك هوادار چشم و گوش بسته ادعا كنيم كه كروش يكي است و تمام! اما وقتي به شرايط فوتبال ايران و روند حاكم بر اين فدراسيون مي‌نگريم متوجه مي‌شويم كه كروش تجلي نظم و انضباط فوتبال اروپاست و تحمل اين همه شلختگي برايش مقدور نيست.

او قراردادي را با فدراسيون فوتبال امضا و سپس اظهار ندامت كرده و از آنها خواسته با فسخ قرارداد طبق شرايط موافقت كنند اما اينك مشاهده مي‌كند كه به اجبار بايد در فوتبالي بماند كه هيچ چيزش روي حساب و نظم نيست.

كروش بخشي از اين بي‌نظمي‌ها را در سفرهاي خارجي تيم‌ملي افشا كرد‌؛ سرتيترهاي فوق‌‌العاده ناراحت‌كننده‌اي را هم به خبرنگاران داد. متأسفانه در شرايطي كه تيم‌ملي در سفرها و اردوها با مشكلاتي وحشتناك دست به گريبان است اتفاقاتي رخ داده كه كروش در هيچ جاي دنيا نديده و شايد هر كس جاي او بود زودتر از اين‌ها كار را رها مي‌كرد و مي‌رفت. مسلماً بخشي از حكايت ماندن كروش و شوق مبارزه‌اي كه در او شعله مي‌كشد همين عشق مردم به اين مربي است‌؛ در غير اين صورت مربي بزرگ خارجي تنها بايد مجنون باشد كه در اين فوتبال بماند و بماند و بماند...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
چرخ گوشت سه کاره افرا
چرخ گوشت ، آبلیمو گیر و آبغوره گیر را همزمان در یک دستگاه داشته باشید.