جدیدترین مطالب
مطالب برگزیده
کد خبر: ۵۷۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
حالا بی شک هم تیمی هایش در تیم 98 به او می خندند . او پول هایش را به جای انداختن در کار اقتصادی ، آورده تا تیم فوتبال پایه راه بیاندازد.
مهدی مهدوی کیا واقعا با دیگر هم نسلانش فرق دارد. او که با بغض از فوتبال کنار رفت ، هنوز دل نکنده و دارد کاری می کند که واکنش دیگر رفقایش به کارش تنها پوزخند است. اینکه او بی شک میلیاردها تومان پول را به باد می دهد. 
مهدی از صبح تا شب افتاده دنبال اینکه زمینی در جنوب شهر تهران کرایه کند ، استعدادیابی کند و گروهی جوان را تحویل فوتبال ایران بدهد. مهدی خودش هم از کاری که می کند خنده اش گرفته و می گوید:«حق دارند اگر به من بخندند. ولی من دنبال کاری آمدم که باور دارم درست است. باید بیایید  این بچه ها را ببینید. این ها سرمایه های آینده فوتبال ایران هستند. البته قبول دارم که مدت هاست کسی در بخش پایه سرمایه گذاری نمی کند و انجام این کار خنده دار است اما من به کاری که باور دارم ، می پردازم. مطمئنم که این بچه ها در آینده جواب می دهند. به لطف دوستان عزیزی چون علی آقای دوستی مهر ،ما اینجا می خواهیم هم مهدوی کیا داشته باشیم ، هم کریمی. بگذار سخت باشد اما وقتی طرح مان به بار نشست ، لبخندی از سر رضایت روی لب های فوتبال ایران می نشیند.»
 او و آکادمی فوتبال کیا ، اگر کم نیاورند ، در یک دهه آینده می توانند افتخاری برای فوتبال ایران باشند.
مهدی حالا قدم در راهی گذاشته که یک عمر مرحوم درویش با هزینه شخصی در شموشک نوشهر انجامش می داد.
مکتبی که بیشتر بازیکنان مازندرانی این روزهای فوتبال ایران ، حاصل استعدادیابی اش هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
توحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
0
1
هزارن افرین تنها دارایی ام هست که می توانم تقدیم ایشان کنم انشاالله روزی بیاید که همراهان وهمفکرا نشان تمام ملت باشد ان روز است روز پیروزی ....
صفائی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
0
0
یکی مرد جنگی به ازصد هزار باسلام. خیلی هافقط حرفشو میزنند ولی کسی که عمل کند شرط است . قطعا زحمات بیدریغ شما ثمر و ببار خواهد نشست واین بچه ها به موفقیت خواهند رسید وهمیشه مرید شما وشما مراد آنها خواهید بود خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما وپایمردی که همواره با شماست خدا نگهدار.
همایون جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
0
1
آفرین به مهدی مهدوی کیا. این کار دقیقا کاری است که کشورهای صاحب نام در فوتبال جهان به صورت جدی پیگیر آن هستند. خود ما هم در بسکتبال و والیبال این کار را کردیم و ثمره آن را دیدیم. ولی واقعا چرا خود فدراسیون فوتبال این کار نمی کند؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
چرخ گوشت سه کاره افرا
چرخ گوشت ، آبلیمو گیر و آبغوره گیر را همزمان در یک دستگاه داشته باشید.