جدیدترین مطالب
مطالب برگزیده
کد خبر: ۵۷۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جورجیو آرمانی، طراح سرشناس ایتالیایی، از نحوه پوشش بازیگرانی که از بیماری اختلال جنسیتی رنج می‌برند انتقاد کرد.
کافه سینما: جورجیو آرمانی، طراح سرشناس ایتالیایی، از نحوه پوشش بازیگرانی که از بیماری اختلال جنسیتی رنج می‌برند انتقاد کرد.

این طراح بزرگ ایتالیایی در گفتگویی با ساندی تایمز گفته است: «یک مرد، حتی اگر مشکل جنسیتی داشته باشد، باز هم یک مرد است. و نیازی نیست با پوشیدن لباس‌های عجیب و غریب این مشکل را به همه اعلام کند. یک مرد باید مثل یک مرد لباس بپوشد.»


مجله اینترنتی وبگردی

 او در ادامه این گفتگو به برخی از مردانی که در عرصه مد فعالیت می‌کنند و بدن‌های عضلانی و درهم پیچیده‌شان از حالت طبیعی خارج شده است نیز اشاره کرد و گفت: «این بدن‌های بیش از حد عضلانی و غیر‌طبیعی را نمی‌پسندم. انسان باید ورزش کند تا بدنی سالم و قوی داشته باشد.

اما با این عضلات حجیم و غیرعادی موافق نیستم.» جورجیو آرمانی در پاسخ به سوال خبرنگار ساندی تایمز که نظر او درباره عمل‌های جراحی زیبایی رایج در بین بازیگران زن را پرسیده بود، گفت: « عمل جراحی زیبایی حماقت است. ترجیح می‌دهم در اطرافم زن‌هایی را ببینم که چهره‌ای طبیعی دارند. یک زن باید با شجاعت، گذر زمان و پیر شدن تدریجی‌اش را بپذیرد. نه اینکه حاضر باشد دست به هر کاری بزند تا از سن خودش جوان‌تر به نظر برسد.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
چرخ گوشت سه کاره افرا
چرخ گوشت ، آبلیمو گیر و آبغوره گیر را همزمان در یک دستگاه داشته باشید.