جدیدترین مطالب
مطالب برگزیده
کد خبر: ۵۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
این طرح های گرافیکی چشمان شما را به بازی می گیرند.
مجله اینترنتی وبگردی : ما وقتی میخواهیم اعتماد خود را به یک نفر ابراز کنیم میگوئیم "من مانند چشمانم به او اعتماد دارم" ، ولی آیا واقعا چشمان ما مورد اعتماد کامل ما هستند. تصاویر خطای دید نشان می دهند که آنچه ما می بینیم دقیقا آن چیزی نیست که وجود دارد. در اینجا ما برای شما تصاویری انتخاب کرده ایم که به نوعی چشمان شما را به بازی می گیرند. مثلا تصویری که در پایین می بینید شامل یک سری دایره بسته است. ولی شما آن را به صورت دایره های مارپیچ و به هم پیوسته تصور می کنید:

بازی طرح ها با چشمان شما

و یا طرح های گرافیکی ذیل که طوری طراحی شده اند که شما اجزای آن را در حرکت می بینید. در حالی که آنها تصاویر ثابت و بی حرکتی هستند.

بازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شمابازی طرح ها با چشمان شما


اگر از دیدن این تصاویر لذت بردید با ارسال لینک ذیل در شبکه های اجتماعی همچون وایبر و واتس آپ دوستان خود را هم در این لذت شریک کنید :

بازی طرح ها با چشمان شما
http://webgardy.ir/fa/news/5875/بازی-طرح-ها-با-چشمان-شما
برچسب ها: خطای دید ، گرافیک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
چرخ گوشت سه کاره افرا
چرخ گوشت ، آبلیمو گیر و آبغوره گیر را همزمان در یک دستگاه داشته باشید.